Hudební kluby a bary

Exkluzivní síť reklamních ploch v hudebních klubech a barech po celé ČR. Tato síť cílí na všechny, kteří se chodí rádi bavit.

 

Výhodou naší sítě je profesionální výběr klubů a barů tak, aby cílila především na české návštěvníky. Naše kluby a bary se nacházejí ve městech nad 30 000 obyvatel (snahou bylo postihnout v daných městech vždy ten nejlepší klub) anebo se jedná o vynikající kluby s vysokou spádovostí návštěvníků.

 

Efektivní a atraktivní možnost prezentovat se v místech, kde se nachází vysoký počet mladých a aktivních lidí, přímo v jejich známém a oblíbeném prostředí.

 

Co nabízime:

  • DLV dynamické reklamní panely technicky umožňují převíjení více plakátů s komerčním sdělením.
  • pohyb a změna motivů spolu s prosvětlením navíc přitahují pozornost návštěvníků klubů ještě v daleko větší míře než statická reklama
  • 100 % osvětleno
  • rozměr plakátu: 68x107,5 cm, viditelná plocha: 61,5x101,5 cm
  • počet: 68 kusů

 

Města:
Brno, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hlučín, Hodonín, Hradec Králové, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kolín, Králíky u Nového Bydžova, Kroměříž, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 

Galerie: